KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13978085

nr 1397 8085

Pära Bjurström

, Sverige

Oljemålning, Pära Bjurström, Sverige. Båthamnen i Hjo. Signerad, daterad 1967. Olja på duk, 54x64, yttermått inklusive ram: 58x68 cm

Pära Bjurström, svensk bildkonstnär.

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 17 maj 2021
kl 19:57:13

Pära Bjurström

Läs mer om Pära Bjurström